Stanley Transit Fliptop kubek przenośny o pojemności 470 ml (10094490)
Cena netto/szt.
- 20+ 138,54 zł
- 50+ 133,60 zł
- 100+ 128,65 zł
- 250+ 123,70 zł
- 500+ 118,75 zł
- 1000+ 113,80 zł
- Dostępność 24 h - 4370 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | 6,9 x 20,2 x 6,9 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Waga opakowania zbiorczego | 2 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 16x23x27 cm |
| Znakowanie | Grawer GS |
Dostępne metody znakowania
Grawer GS
rozwiń
zwiń