Stanley Transit Fliptop kubek przenośny o pojemności 350 ml (10094310)
Cena netto/szt.
- 20+ 119,64 zł
- 50+ 115,37 zł
- 100+ 111,10 zł
- 250+ 106,83 zł
- 500+ 102,55 zł
- 1000+ 98,28 zł
- Dostępność 24 h - 8037 szt.
- Dostawa 27-04-2026 - 4 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | żółty |
| Rozmiar | 6,88 x 18,4 x 6,88 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 |
| Waga opakowania zbiorczego | 2 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 23x16x22 cm |
| Znakowanie | Grawer GS |
Dostępne metody znakowania
Grawer GS
rozwiń
zwiń