Stanley AeroLight™ kubek przenośny o pojemności 350 ml (10082941)
Cena netto/szt.
- 20+ 132,12 zł
- 50+ 127,40 zł
- 100+ 122,68 zł
- 250+ 117,96 zł
- 500+ 113,24 zł
- 1000+ 108,53 zł
- Dostępność 24 h - 1651 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | różowy |
| Rozmiar | 6,9 x 16,3 x 6,9 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 |
| Waga opakowania zbiorczego | 1 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 17x17x21 cm |
| Znakowanie | Grawer GS |
Dostępne metody znakowania
Grawer GS
rozwiń
zwiń