Spring miedziana butelka próżniowa z certyfikatem RCS 500 ml (10079801)
Cena netto/szt.
- 20+ 45,18 zł
- 50+ 43,56 zł
- 100+ 41,95 zł
- 250+ 40,34 zł
- 500+ 38,72 zł
- 1000+ 37,11 zł
- Dostępność 24 h - 1138 szt.
- Dostawa 09-06-2026 - 3096 szt.
- Następna dostawa 8016 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | 22,4 x 7,4 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Waga opakowania zbiorczego | 10 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 50x34x26 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń