Snostro Świąteczny szklany kubek termiczny - transparentny (AP800151)
Cena netto/szt.
- 20+ 17,18 zł
- 50+ 16,56 zł
- 100+ 15,95 zł
- 250+ 15,34 zł
- 500+ 14,72 zł
- 1000+ 14,11 zł
- Dostępność 24 h - 5131 szt.
- Dostawa 19.08.2026 - 3024 szt.
Parametry produktów
| Marka | COOL |
| Waga | 152.77778 g |
| Materiał | Szkło borokrzemowe |
| Rozmiar | ø83×116 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Można myć w zmywarce | Nie |
| Można używać w kuchence mikrofalowej | Nie |
| Znakowanie | Tampodruk T5 |
Dostępne metody znakowania
Tampodruk T5
Tampodruk to technika druku pośredniego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. To tą techniką najczęściej znakuje się gadżety reklamowe. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach ale także na płaskich. Przez odpowiedni dobór farby możliwe jest drukowanie na podłożach takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal, a także tkaniny itp.
rozwiń
zwiń