Sabia składana torba z długimi uchwytami z tworzywa RPET (12054101)
Cena netto/szt.
- 250+ 5,18 zł
- 500+ 5,00 zł
- 1000+ 4,81 zł
- 3000+ 4,63 zł
- 5000+ 4,44 zł
- 10000+ 4,26 zł
- Dostępność 24 h - 27182 szt.
- Dostawa 15-07-2026 - 10200 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | 38 x 40 cm |
| Materiał | Poliester recyklowany |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 300 |
| Waga opakowania zbiorczego | 14 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 44x47x31 cm |
| Znakowanie | Termotransfer TTF1, Termotransfer TTF2 |
Dostępne metody znakowania
Termotransfer TTF1
Metoda TTF1 odpowiada obszarowi zadruku do 150 cm2. Termotransfer trochę przypomina tak zwane prasowanki. Pierwszym etapem jest nadrukowanie wzoru na papierze transferowym, a dopiero potem wgrzanie go na produkt. Metoda zadruku jest szczególnie polecana do gadżetów tekstylnych (odzież, parasole). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zastosować nadruki wielokolorowe oraz w przypadku małych gadżetów, gdzie sitodruk jest mało precyzyjny, lub w ogóle niemożliwy.
rozwiń
zwiń
Termotransfer TTF2
Metoda TTF2 odpowiada obszarowi zadruku powyżej 150 cm2 do 600 cm2. Termotransfer trochę przypomina tak zwane prasowanki. Pierwszym etapem jest nadrukowanie wzoru na papierze transferowym, a dopiero potem wgrzanie go na produkt. Metoda zadruku jest szczególnie polecana do gadżetów tekstylnych (odzież, parasole). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zastosować nadruki wielokolorowe oraz w przypadku małych gadżetów, gdzie sitodruk jest mało precyzyjny, lub w ogóle niemożliwy.
rozwiń
zwiń