Outback smart watch - czarny (AP897095-10)
Cena netto/szt.
- 20+ 66,91 zł
- 50+ 64,52 zł
- 100+ 62,13 zł
- 250+ 59,74 zł
- 500+ 57,35 zł
- 1000+ 54,96 zł
- Dostępność 24 h - 743 szt.
Parametry produktów
| Marka | COOL |
| Waga | 60 g |
| Materiał | Metal |
| Rozmiar | 260×43×12 mm |
| Pojemność | 210 mAh |
| Zawiera kabel USB | Tak |
| Ładowanie za pomocą USB | Tak |
| Znakowanie | Grawer CO2, Etykieta/Naklejka |
Dostępne metody znakowania
Grawer CO2
rozwiń
zwiń
Etykieta/Naklejka
Najczęściej wybierane i zarazem najtańsze rozwiązanie do oznakowania produktu. Największą popularnością cieszą się naklejki papierowe, ale mamy też do wyboru naklejki na folii samoprzylepnej błyszczącej lub matowej.
rozwiń
zwiń