Nelida notatnik A5 w twardej okładce z tektury pochodzącej z recyklingu (10790302)
- 100+ 4,35 zł
- 250+ 4,20 zł
- 500+ 4,04 zł
- 1000+ 3,89 zł
- 3000+ 3,73 zł
- 5000+ 3,58 zł
- Dostępność 24 h - 13129 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | fioletowy |
| Rozmiar | 21 x 14,5 cm |
| Materiał | Papier certyfikowany FSC |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 |
| Waga opakowania zbiorczego | 13 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 36x33x24 cm |
| Znakowanie | Tampodruk T3, Transfer Cyfrowy TC1 |
Dostępne metody znakowania
Tampodruk T3
Tampodruk to technika druku pośredniego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. To tą techniką najczęściej znakuje się gadżety reklamowe. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach ale także na płaskich. Przez odpowiedni dobór farby możliwe jest drukowanie na podłożach takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal, a także tkaniny itp.
Transfer Cyfrowy TC1
Metoda TC1 odpowiada obszarowi zadruku do 150 cm2. Termotransfer cyfrowy to przeniesienie nadruku z papieru i wgrzanie go w odpowiedni materiał. Nadruk jest jakości fotograficznej w kolorystyce CMYK i jest najlepszym rozwiązaniem dla uzyskania bardzo nasyconych kolorów i szczegółów logotypów. Idealnie sprawdza się na produktach materiałowych np. torby na zakupy, koszulki, czapki.