Kubek termiczny Geo 350 ml z izolacją próżniowo miedzianą (10045502)
Cena netto/szt.
- 20+ 45,86 zł
- 50+ 44,23 zł
- 100+ 42,59 zł
- 250+ 40,95 zł
- 500+ 39,31 zł
- 1000+ 37,67 zł
- Dostępność 24 h - 4087 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | pomarańczowy |
| Rozmiar | 12 x Ø 8,5 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 36 |
| Waga opakowania zbiorczego | 9 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 56x56x15 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń