Kubek Jetta izolowany próżniowo i powlekany miedzią o pojemności 330 ml (10068952)
Cena netto/szt.
- 20+ 54,12 zł
- 50+ 52,19 zł
- 100+ 50,26 zł
- 250+ 48,33 zł
- 500+ 46,39 zł
- 1000+ 44,46 zł
- Dostępność 24 h - 9755 szt.
- Dostawa 21-08-2026 - 7008 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar | 15,95 x Ø 8,15 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, Polipropylen |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Waga opakowania zbiorczego | 7 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 33x48x19 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń