Kubek Jetta izolowany próżniowo i powlekany miedzią o pojemności 180 ml (10068890)
Cena netto/szt.
- 20+ 45,56 zł
- 50+ 43,93 zł
- 100+ 42,30 zł
- 250+ 40,68 zł
- 500+ 39,05 zł
- 1000+ 37,42 zł
- Dostępność 24 h - 1651 szt.
- Dostawa 17-08-2026 - 7008 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | 12,2 x Ø 7 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, Polipropylen |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Waga opakowania zbiorczego | 5 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 33x48x15 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń