Duża torba jutowa (12018203)
Cena netto/szt.
- 20+ 14,74 zł
- 50+ 14,22 zł
- 100+ 13,69 zł
- 250+ 13,16 zł
- 500+ 12,64 zł
- 1000+ 12,11 zł
- Dostępność 24 h - 2175 szt.
- Dostawa 27-05-2026 - 3000 szt.
- Następna dostawa 8000 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | Piasek pustyni |
| Rozmiar | 40 x 35 x 20 cm |
| Materiał | Juta |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 |
| Waga opakowania zbiorczego | 14 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 46x51x30 cm |
| Znakowanie | Termotransfer TTF2 |
Dostępne metody znakowania
Termotransfer TTF2
Metoda TTF2 odpowiada obszarowi zadruku powyżej 150 cm2 do 600 cm2. Termotransfer trochę przypomina tak zwane prasowanki. Pierwszym etapem jest nadrukowanie wzoru na papierze transferowym, a dopiero potem wgrzanie go na produkt. Metoda zadruku jest szczególnie polecana do gadżetów tekstylnych (odzież, parasole). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zastosować nadruki wielokolorowe oraz w przypadku małych gadżetów, gdzie sitodruk jest mało precyzyjny, lub w ogóle niemożliwy.
rozwiń
zwiń