Cove Izolowana próżniowo butelka ze stali nierdzewnej o pojemności 750 ml (10069352)
Cena netto/szt.
- 20+ 49,84 zł
- 50+ 48,06 zł
- 100+ 46,28 zł
- 250+ 44,50 zł
- 500+ 42,72 zł
- 1000+ 40,94 zł
- Dostępność 24 h - 894 szt.
- Dostawa 24-06-2026 - 3168 szt.
- Następna dostawa 3000 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar | 30 x Ø 7 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Waga opakowania zbiorczego | 12 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 36x53x35 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń