CamelBak® Horizon kubek termiczny o pojemności 350 ml (10074790)
- 20+ 136,40 zł
- 50+ 131,53 zł
- 100+ 126,66 zł
- 250+ 121,79 zł
- 500+ 116,92 zł
- 1000+ 112,04 zł
- Dostępność 24 h - 5897 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar | 11,4 x Ø 8,6 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Waga opakowania zbiorczego | 8 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 58x50x16 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3, Grawer laserowy LR |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
Grawer laserowy LR
Grawerowanie laserowe to trwała, nowoczesna i i bardzo efektowna metoda znakowania gadżetów reklamowych. Dzięki promieniowi lasera jest najbardziej precyzyjną techniką znakowania. Grawer laserowy polega na wypaleniu przez promień lasera odwzorowywanego kształtu w twardych przedmiotach. Technika ta wprawdzie uniemożliwia stosowanie palety kolorów, ale przedmioty grawerowane laserowo są niezwykle eleganckie.