Butelka Vasa z miedzianą izolacją próżniową (10049401)
Cena netto/szt.
- 20+ 48,08 zł
- 50+ 46,36 zł
- 100+ 44,64 zł
- 250+ 42,93 zł
- 500+ 41,21 zł
- 1000+ 39,49 zł
- Dostępność 24 h - 26673 szt.
- Dostawa 27-04-2026 - 70 szt.
- Następna dostawa 20016 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | 26,3 x Ø 7,05 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24 |
| Waga opakowania zbiorczego | 10 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 32x48x30 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń