Boxter bidon - czarny (AP791206-10)
Cena netto/szt.
- 500+ 1,88 zł
- 1000+ 1,81 zł
- 3000+ 1,74 zł
- 5000+ 1,68 zł
- 10000+ 1,61 zł
- 20000+ 1,54 zł
- Dostępność 24 h - 13 szt.
Parametry produktów
| Marka | COOL |
| Waga | 26 g |
| Materiał | Plastik (PET) |
| Rozmiar | 115×265 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Można używać w kuchence mikrofalowej | Nie |
| Typ ścianek | Pojedyncza ścianka |
| Znakowanie | Termotransfer TTF1 |
Dostępne metody znakowania
Termotransfer TTF1
Metoda TTF1 odpowiada obszarowi zadruku do 150 cm2. Termotransfer trochę przypomina tak zwane prasowanki. Pierwszym etapem jest nadrukowanie wzoru na papierze transferowym, a dopiero potem wgrzanie go na produkt. Metoda zadruku jest szczególnie polecana do gadżetów tekstylnych (odzież, parasole). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zastosować nadruki wielokolorowe oraz w przypadku małych gadżetów, gdzie sitodruk jest mało precyzyjny, lub w ogóle niemożliwy.
rozwiń
zwiń