Bidon ze stali nierdzewnej Harper o pojemności 700 ml z metalową pętelką (10067852)
Cena netto/szt.
- 20+ 34,72 zł
- 50+ 33,48 zł
- 100+ 32,24 zł
- 250+ 31,00 zł
- 500+ 29,76 zł
- 1000+ 28,52 zł
- Dostępność 24 h - 7338 szt.
Parametry produktów
| Marka | PF |
| Kolor | niebieski |
| Rozmiar | 25 x Ø 6,5 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, Polipropylen, Tworzywo silikonowe |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 36 |
| Waga opakowania zbiorczego | 8 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego | 47x47x28 cm |
| Znakowanie | Grawer laserowy L3 |
Dostępne metody znakowania
Grawer laserowy L3
Grawerowanie laserem stosujemy do materiałów reklamowych o wysokiej jakości i twardości. Doskonale sprawdza się na powierzchniach metalowych. Tak naniesionego znakowania nie da się usunąć ponieważ wzór jest wycięty (wklęsły). Nigdy nie jesteśmy w stanie określić jaki finalnie będzie odcień graweru o czym informujemy klienta. Zależy to głównie od materiału z jakiego jest dany produkt. Jesteśmy w stanie z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć kolor graweru na podstawie wcześniejszych prób, jednak różnice w dostawach eliminują całkowitą pewność.
rozwiń
zwiń