Manabi kubek termiczny - ciemno niebieski (AP800587-06A)
- 20+ 15,02 zł
- 50+ 14,49 zł
- 100+ 13,95 zł
- 250+ 13,41 zł
- 500+ 12,88 zł
- 1000+ 12,34 zł
- Dostępność 24 h - 10584 szt.
- Dostawa 07.09.2026 - 5000 szt.
Parametry produktów
| Marka | COOL |
| Waga | 200 g |
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu, Plastik (PP), PET z recyklingu |
| Rozmiar | ø85×140 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Można myć w zmywarce | Nie |
| Można używać w kuchence mikrofalowej | Nie |
| Typ ścianek | Podwójna ścianka |
| Znakowanie | Tampodruk T4, Termotransfer TTF2, Transfer Cyfrowy TC2, Sitodruk 360, Druk UV cyfrowy UV360, Etykieta/Naklejka |
Dostępne metody znakowania
Tampodruk T4
Tampodruk to technika druku pośredniego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. To tą techniką najczęściej znakuje się gadżety reklamowe. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach ale także na płaskich. Przez odpowiedni dobór farby możliwe jest drukowanie na podłożach takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal, a także tkaniny itp.
Termotransfer TTF2
Metoda TTF2 odpowiada obszarowi zadruku powyżej 150 cm2 do 600 cm2. Termotransfer trochę przypomina tak zwane prasowanki. Pierwszym etapem jest nadrukowanie wzoru na papierze transferowym, a dopiero potem wgrzanie go na produkt. Metoda zadruku jest szczególnie polecana do gadżetów tekstylnych (odzież, parasole). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy zastosować nadruki wielokolorowe oraz w przypadku małych gadżetów, gdzie sitodruk jest mało precyzyjny, lub w ogóle niemożliwy.
Transfer Cyfrowy TC2
Metoda TC2 odpowiada obszarowi zadruku od 150 cm2 do 600 cm2. Termotransfer cyfrowy to przeniesienie nadruku z papieru i wgrzanie go w odpowiedni materiał. Nadruk jest jakości fotograficznej w kolorystyce CMYK i jest najlepszym rozwiązaniem dla uzyskania bardzo nasyconych kolorów i szczegółów logotypów. Idealnie sprawdza się na produktach materiałowych np. torby na zakupy, koszulki, czapki.
Sitodruk 360
Sitodruk na okrągło.
Druk UV cyfrowy UV360
Etykieta/Naklejka
Najczęściej wybierane i zarazem najtańsze rozwiązanie do oznakowania produktu. Największą popularnością cieszą się naklejki papierowe, ale mamy też do wyboru naklejki na folii samoprzylepnej błyszczącej lub matowej.